Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę zwykłą

sobota 12.11.2022

2. Dzisiaj taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez Parafię.

3. We wtorek po mszy o godz. 18.00 na spotkanie zapraszamy Krąg Biblijny i osoby chętne do rozważania Pisma Świętego.

We wtorek 15 listopada po wieczornej Mszy św. zaparszamy na spotkanie kandydatów do Bierzmowania klas VIII. Obecność obowiązkowa.

4. W biurze parafialnym do końca listopada przyjmowane są wypominki roczne.

5. W piątek 18 listopada o godzinie 19.00 rozpoczyna się w naszej parafii kurs przedmałżeński.

6. W sobotę na godzinę 10.00 zapraszamy na zbiórkę ministrantów i chłopców , którzy chcą nimi zostać.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.

Uroczystość Chrystusa Króla jest świętem patronalnym Akcji Katolickiej. Z tej okazji, w niedzielę 20 listopada na Mszy św. o godzinie 11:00, członkowie naszego Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej będą dziękować Panu Bogu za kolejny, 15 już rok, posługi w tym stowarzyszeniu oraz prosić o potrzebne łaski i błogosławieństwo na kolejny rok apostolskiego zaangażowania.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość Niedzielny".

9. Do wieczności odeszli:

+Genowefa Kaczmarczyk,

+Halina Maciejewska,