Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą - 14.01.2024

sobota 13.01.2024

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Dzisiaj zbiórka gospodarcza.

2. W środę przypada Dzień Judaizmu.

3. W czwartek rozpoczynamy Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.

4. W sobotę o godzinie 11.00 zbiórka ministrantów. Serdecznie zapraszamy.

5. W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Słowa Bożego. W tym dniu przypada Dzień Babci a w poniedziałek Dzień Dziadka. Pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.

6. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzinom i osobom samotnym za przyjęcie kolędy. Plan dalszej kolędy na naszej stronie internetowej i w gablocie ogłoszeń na zewnątrz kościoła.

7. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 dodatkowa msza w intencji tych mieszkańców naszej parafii do których nie dotrzemy w tym roku z kolędą. Szczególnie zapraszamy mieszkańców ulic: Barteckiego, Broniewskiego, Brzozowej, Curie-Skłodowskiej, Krętej, kwiatowej, Olchowej, Ogrodowej, Poprzecznej, Promienistej, Reymonta, Słonecznej, Szkolnej, Wierzbowej, Kolejowej, Leśnej, Zachodniej, Rzemieślniczej, Targowej i Paproci.

8. W niedzielę 28 stycznia na godzinę 14.00 zapraszamy mieszkańców ulic Tysiąclecia, Jana Pawła II, Witosa, Piłsudskiego, Tuwima, Asnyka, Norwida, Osiedla Batorego od 1 do 41, Poziomkowej i mieszkańców Sękowa.

9. W poniedziałek 22 stycznia po wieczornej mszy w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. Do wieczności w minionym tygodniu odeszła: +Krystyna Grablewska.  Wieczny odpoczynek…