Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu - 18.02.2024

sobota 17.02.2024

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka gospodarcza wyniosła 5986 złotych a na Caritas 657 złotych. Serdeczne Bóg zapłać.

2. W środę 21 lutego po wieczornej mszy w salce Jana Pawła II odbędzie się comiesięczne spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej. Gośćmi spotkania będą współautorzy albumu o małych obiektach architektury sakralnej na ziemi nowotomyskiej Państwo Barbara i Krzysztof Jandy. Jest to spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkich chętnych.

3. W czwartek obchodzimy święto Katedry św. Piotra Apostoła.

4. W piątek na godzinę 17.30 zapraszamy czcicieli świętego Ojca Pio.

5. W piątek  Droga Krzyżowa bezpośrednio po Mszy o godz. 18.00, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich.

6. W piątek po Drodze Krzyżowej w kościele nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

7. Gorzkie żale w niedzielę o godz. 15.00  bezpośrednio po ich zakończeniu Msza Św. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00.

8. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów.

9. W soboty Wielkiego Postu o godzinie 17.15 Akcja Katolicka zaprasza na Koronkę do Siedmiu Boleści Matki Bożej.

10. W przyszłą niedzielę przypada dzień modlitw i solidarności z misjonarzami. Po mszach zbiórka ofiar na dzieło pomocy „Ad Gentes”.

11. W przyszłą niedzielę na mszy o godzinie 7.00 modlić się będziemy w intencji Żywego Różańca.

12. Pod chórem zostały wyłożone koperty na Daninę Diecezjalną. Można ją składać podczas składki lub na konto parafialne. Ofiary do Grobu Pańskiego można składać w kopertach na tacę lub wrzucić do skarbonki w kaplicy adoracji przy Sercu Bożym.

13. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki" , "Niedziela", "Gość Niedzielny" , „Drogi Misyjne”.