Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego 2024

sobota 06.01.2024

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim tym, którzy włączyli się w zorganizowanie i uczestniczyli w orszaku Trzech Króli.

2. Dzisiaj obchodzimy święto Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Narodzenia Pańskiego.

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać rodzinom, które przyjęły kolędę. Plan kolędy na naszej stronie internetowej oraz w gablocie ogłoszeń na zewnątrz kościoła.

4. Akcja Katolicka serdecznie zaprasza na spotkanie noworoczne członków i sympatyków w najbliższą środę po wieczornej mszy w salce Jana Pawła II.

5. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na prace prowadzone przez parafię.

6. W przyszłą niedzielę dodatkowa msza o godzinie 14.00 w intencji niepełnosprawnych i ich rodzin.

7. USC w Nowym Tomyślu serdecznie zaprasza do zgłoszeń pary, które w tym roku obchodzą 50 rocznicę ślubu. Szczegóły w gablocie ogłoszeń na zewnątrz kościoła.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny", kalendarze z naszego Archiwum Archidiecezjalnego..