Ogłoszenia na VI Niedzielę Wielkanocną.

sobota 21.05.2022

2. W poniedziałek zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę o godz. 17.30.

3. W poniedziałek zapraszamy na spotkanie Krąg Biblijny.

4. Od poniedziałku do środy modlimy się o dobre urodzaje.

5. W czwartek przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o Nich w swoich modlitwach.

6. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy wieczornej w kościele.

7. Nabożeństwo majowe w tygodniu z mszą wieczorną a w niedzielę po mszy o godzinie 11.00.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

9. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Na mszę o godzinie 11.00 zapraszamy dzieci, które w roku ubiegłym przystąpiły do I Komunii.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. Do wieczności w ubiegłym tygodniu odeszła +Wiktoria Koza, Wieczny…

12. Akcja Katolicka działająca przy naszej parafii organizuje 4-dniowy wyjazd pielgrzymkowy w dniach od 5 do 8 lipca 2022r. do Opola, Tyńca, Krakowa i Łagiewnik. Całkowity koszt wyjazdu wynosi 950 zł. i obejmuje: wynajęcie autokaru, noclegi, posiłki, wstępy, przewodnika. Zgłoszenia do 30 maja do Pana Jana Klimko. Szczegóły w gablocie.