Ogłoszenia parafialne na XXIX Niedzielę zwykłą

niedziela 17.10.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza wyniosła 5278 zł.

2. W październiku serdecznie zapraszamy na różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00 dla dorosłych codziennie o godzinie 17.30. w niedzielę po każdej mszy dziesiątka różańca.

3. Do końca października nasza parafia włącza się w akcję „opatrunek na ratunek”. Bandaże, plastry itp. można składać z tyłu kościoła.

4. Wypominki: jednorazowe można składać na ofiarę w kościele, roczne składamy w biurze parafialnym. Nowe roczne będą czytane od końca listopada.

5. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza, ew. Dzień Modlitw za Pracowników Służby Zdrowia.

6. We wtorek o godz. 17.00 na salkę Jana Pawła zapraszamy zainteresowanych rodziców dzieci I Komunijnych, możliwość kupna książeczki, świecy, alby.

7. W piątek 22 października, w święto patronalne św. Jana Pawła II, Akcja Katolicka zaprasza na godzinę 17.15 do modlitwy dziękczynnej za życie i posługę Tego świętego dla Kościoła w Polsce i w świecie. Po mszy zostaną złożone przy pomniku Jana Pawła II kwiaty i znicze.

8. W piątek zapraszamy młodzież, która chce włączyć się do duszpasterstwa młodych w naszej parafii na spotkanie w salce Jana Pawła II od godz. 18.30.

9. W przyszłą niedzielę przypada Światowa Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. Do wieczności odeszli: + Teofila Brzostowska. Wieczny odpoczynek…