Ogłoszenia Parafialne na XVII Niedzielę zwykłą

niedziela 25.07.2021

2. Dzisiaj po wszystkich Mszach Św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary przeznaczone będą na MIVA POLSKA – transport dla polskich misjonarzy. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w powodziach i nawałnicach w Europie.

3. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy wieczornej w kościele.

4. W przyszłą niedzielę od godz. 12 do poniedziałku do godz. 24 można  dostąpić  dla  siebie  lub  dla  zmarłego  jeden  raz  odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

5. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

6. Do wieczności odszedł: śp. Stanisław Mikosz.