Ogłoszenia Parafialne na 4 niedzielę Wielkanocną - 21.04.2024

sobota 20.04.2024

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka gospodarcza wyniosła 6149 złotych.

2. Dzisiaj rozpoczynamy nasze przygotowania do 100-lecia naszej parafii rekolekcjami. Serdecznie zapraszamy na msze z nauką: dzisiaj podczas każdej mszy. Od poniedziałku do środy na godzinę 9.00 lub 18.00. W środę dodatkowa msza o godzinie 16.00 ,na którą zapraszamy wszystkich chorych. Serdecznie prosimy o możliwość dowiezienia ich na tą mszę. W czasie mszy udzielenie sakramentu chorych. W tym dniu składka przeznaczona będzie jako nasze podziękowanie księdzu rekolekcjoniście.

3. Dnia 1 maja serdecznie zapraszamy na dalszy ciąg naszych przygotowań do 100-lecia. Udamy się do Wytomyśla, z którego parafii się wywodzimy. Msza o godzinie 17.00. Po mszy referat o genezie powstania naszej parafii. Następnie możliwość udziału w festynie, który organizatorzy w związku z naszym przyjazdem przenieśli na ten dzień. Zapisy w zakrystii na autokar, pieszo lub rowerem. Zachęcamy.

4. We wtorek obchodzimy uroczystość św. Wojciecha, bp. m., głównego patrona Polski. Na godzinę 17.30 zapraszamy czcicieli O. Pio.

5. W czwartek święto św. Marka, ewangelisty.

6. W poniedziałek i wtorek na godz. 16.00 zapraszamy na próbę dzieci I Komunijne.

7. W piątek po wieczornej mszy serdecznie zapraszamy rodziców i chrzestnych na nauki przed chrztem.

8. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów.

9. W przyszłą niedzielę  na mszy o godzinie 7.00 modlić się będziemy w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",   "Niedziela", "Gość Niedzielny", „Misyjne Drogi”.

11. W minionym tygodniu do wieczności odszedł:

+Jakub Krause,

+Maciej Grablewski.