Ul. Piłsudskiego 33  (61) 44-224-65   biuro@parafia-nmp.pl A A A

Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę zwykłą

niedziela 24.01.2021

2. Dzisiaj obchodzimy Dzień Solidarności z Chorwacją. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

3. Dzisiaj obchodzimy Niedzielę Słowa Bożego. W koszyczku, w kaplicy adoracji, można zabierać karteczki z fragmentami Pisma Św.

4. W poniedziałek obchodzimy święto Nawrócenia św. Pawła.

5. We wtorek obchodzimy Dzień Islamu.

6. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na naukę przedchrzcielną w piątek o godz. 18.30 w kościele.

7. W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 13:00 odbędzie się w kościele spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

9. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedzielę o godz. 9.00 i 13.00 na profilu Youtube u p. Organisty Tomasz Fabian - (rtmp://a.rtmp.youtube.com/live2) oraz o godz. 11.00 w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej.

10. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

11. Rodziców klas trzecich, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej zapraszamy wraz z dziećmi na nabożeństwo poświęcenia i przekazania świec według następującego planu:

Szkoła Podstawowa nr 1

- czwartek 28 stycznia o godz. 16.30 dziewczynki z klasy 3a, o godz. 17.00 chłopcy z 3a i chłopcy z 3d,

- piątek 29 stycznia o godz. 16.30 chłopcy z 3b, o godz.17.00 dziewczynki z 3b i dzieci ze Szkoły Arka.

-sobota 30 stycznia oo godz. 10.00 dziewczynki z 3c, o godz. 10.30 chłopcy z 3c.

Szkoła Podstawowa nr 2

- sobota 30 stycznia o godz. 11.00 dziewczynki, o godz. 11.30 chłopcy.

Szkoła Podstawowa nr 3

-sobota 30 stycznia 16.30 dziewczynki, o godz. 17.00 chłopcy

Szkoła Akademicka

- poniedziałek 1 lutego o godz. 16.30 dziewczynki, o godz. 17.00 chłopcy.

Prosimy zabrać świece od chrztu świętego.

12.  Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

13.  Do wieczności odeszli:

+ Elźbieta Dankowska,

+Genowefa Kaczmarek,