Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą - 1.10.2023

sobota 07.10.2023

2. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00, dla dorosłych w ciągu tygodnia o godzinie 17.30, w niedzielę po każdej mszy dziesiątka różańca.

3. Dzisiaj taca gospodarcza. Dzisiaj gościmy księdza biskupa Grzegorza w ramach wizytacji. Ksiądz biskup w czasie mszy o godz. 11.00 poświęci różańce dzieciom I Komunijnym, będzie uczestniczył w spotkaniu z niepełnosprawnymi, o godz. 16.00 poświęci w kaplicy cmentarnej figurę św. Józefa i o godz. 17.00 spotkanie z przedstawicielami grup działających w naszej parafii.

4. W środę zapraszamy po wieczornej mszy na comiesięczne spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej w salce Jana Pawła II. Podczas spotkania, przedstawiona będzie część druga prezentacji o historii naszej parafii w związku ze zbliżającą się setną rocznicę jej utworzenia. Jest to spotkanie otwarte, zapraszamy wszystkich chętnych.

5. W czwartek przypada święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej w Poznaniu.

6. W piątek zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie z procesją w łączności z Mszą wieczorną. Prosimy o przyniesienie świec.

7. W sobotę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy w naszych modlitwach o nauczycielach, wychowawcach i katechetach.

8. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów.

9. W przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem „ Dzielmy się miłością”.. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia. Po mszach w salce św. Jana Pawła II członkowie Żywego Różańca będą rozprowadzać tradycyjne kremówki.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. Do wieczności odeszła:

+Wiesława Komin

Wieczny …. .