Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą - 1.10.2023

sobota 30.09.2023

2. Różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci a szczególnie I Komunijne. Dla dorosłych codziennie o godzinie 17.30. W niedzielę po każdej mszy dziesiątka różańca.

3. Przypominamy, że od środy w biurze parafialnym przyjmowane będą intencje mszalne i wymienianki na przyszły rok.

4. I czwartek miesiąca - o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

5. I piątek miesiąca  – spowiedź św. od godz. 15.00 do 16.00 i 17.30 do 18.00.

6. W sobotę od godziny 9.00 objazd chorych z Komunią św.

7. W sobotę od godziny 10.00 zbiórka ministrantów.

8. W przyszłą niedzielę dodatkowa msza o godzinie 14.00 w intencji niepełnosprawnych i ich rodzin.

9. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie księdza biskupa Grzegorza w ramach wizytacji.( program).

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny". Na rozpoczynający się miesiąc październik, polecamy” Gość Niedzielny Ekstra”, poświęcony objawieniom maryjnym w Polsce i na świecie.

11. Do wieczności odszedł:

+Barbara Tomys- Tomaszewska,

+ Ryszard Miarka( pog. w pon.).,