Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą - 24.09.2023

sobota 23.09.2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka na KUL, WT i szkoły katolickie wyniosła 531 złotych.

2. Od wtorku 26 września po mszy wieczornej zapraszamy na nowennę do św. Andrzeja Boboli w intencji Ojczyzny.

3. W piątek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. W piątek po wieczornej mszy w kościele zapraszamy na naukę przedchrzcielną rodziców i rodziców chrzestnych.

5. W sobotę o godzinie 10.00 w kościele zbiórka ministrantów.

6. W niedzielę rozpoczniemy miesiąc różańcowy- październik. Po każdej mszy dziesiątka różańca.

7. Siostry Służebniczki Maryi informują o wznowieniu działalności Centrum Duchowości bł. Edmunda Bojanowskiego w Luboniu. Zainteresowanych odsyłamy do gablotki ogłoszeń.

8. Już dzisiaj informujemy, że w niedzielę 8 października będziemy gościć księdza biskupa Grzegorza Balcerka w ramach wizytacji parafialnej. Ks. bp będzie uczestniczył w mszach o godzinie 9.00, 11.00, 13.00, będzie na spotkaniu z osobami niepełnosprawnymi na salce, o godzinie 16.00 na cmentarzu poświęci figurę św. Józefa w kaplicy oraz o godzinie 17.00 będzie uczestniczył w spotkaniu na salce z przedstawicielami grup działających w naszej parafii. Dalsza część wizytacji odbędzie się w piątek 27 października zakończona mszą o godzinie 18.00 z udzieleniem sakramentu bierzmowania.  Szczegółowy program wizytacji za tydzień.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. Do wieczności odeszli:

+Jerzy Kaczmarczyk,

+ Zofia Białek .