Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą - 17.09.2023

sobota 16.09.2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza wyniosła 5699zł.  Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj po mszach zbiórka na KUL, WT i szkoły katolickie.

2. W poniedziałek święto św. Stanisława Kostki, zak., patrona Polski. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Ksiądz Arcybiskup Metropolita. Pamiętajmy o dostojnym solenizancie w naszych modlitwach.

3. W środę obchodzimy wspomnienie mm. Andrzeja Kim- kap., Pawła Chong i Tow.

4. W czwartek święto św. Mateusza, ap. i ew.

5. W czwartek w kościele o godzinie 19.00 spotkanie kandydatów, którzy 27 października mają przyjąć sakrament bierzmowania. Obecność obowiązkowa.

6. W piątek o godzinie 19.00 w salce Jana Pawła II rozpocznie się kolejny kurs przedmałżeński.

7. W sobotę o godzinie 10.00 zbiórka ministrantów, na którą zapraszamy chętnych chłopaków, którzy by chcieli nimi zostać.

8. W sobotę wspomnienie św. o. Pio. Modlitwy do tego świętego w łączności z mszą wieczorną.

9. W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 Msza Św. będzie sprawowana
w intencji członków Wspólnoty Żywego Różańca. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

10. Intencje mszy św. i wypominki na przyszły rok będą przyjmowane tylko w biurze parafialnym od 4 października.

11. Polecamy prasę katolicką: ”Przewodnik Katolicki”,  ‘’ Niedziela” „ Gość Niedzielny”

12. Do wieczności odeszła : +Anna Puk. Wieczny….. .