Ogłoszenia na XXII Niedzielę Zwykłą - 3.09.2023

sobota 02.09.2023

2. W poniedziałek o godzinie 8.00 msza na rozpoczęcie nowego roku szkolnego dla uczniów, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1.

3. W czwartek z racji I czwartku miesiąca zapraszamy Towarzystwo Przyjaciół ASD na modlitwę o 17.30.

4. W piątek będziemy obchodzić święto Narodzenia NMP.

5. W sobotę o godzinie 6.30 z parkingu przy kościele NSPJ wyjazd do Smolic na koronację obrazu Matki Bożej.

6. W przyszłą niedzielę serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych na poświęcenie przyborów szkolnych na mszy o godzinie 11.00.

7. W przyszłą niedzielę o godzinie 14.00 dodatkowa msza w intencji niepełnosprawnych i ich rodzin.

8. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. Do wieczności odeszli:

+Krystyna Celebąk,

+Janina Łuczak (pog. pon.)

11. Akcja Katolicka działająca w naszej parafii serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które w Uroczystość Wniebowzięcia NMP wsparły akcję pomocy rodzinom chrześcijańskim żyjącym w Ziemi Świętej.