Ogłoszenia na XXI Niedzielę Zwykłą - 27.08.2023

sobota 26.08.2023

2. W piątek przypada kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Pamiętajmy o wszystkich ofiarach tej wojny.

3. I piątek miesiąca  – spowiedź św. od godz. 17.00 do 18.00.

4. W sobotę o godzinie 9.00 zapraszamy ministrantów do kościoła na instrukcję przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego.

5. W naszej parafii zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 11.00.

6. I sobota miesiąca. Od godziny 9.00 objazd chorych z Komunią św.  O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

7. W przyszłą niedzielę na mszy o godzinie 11.00 nasze dziękczynienie za tego roczne zbiory. Delegacje prosimy o zebranie się przed kościołem.

8. Od przyszłej niedzieli po przerwie wakacyjnej wznawiamy mszę o godzinie 13.00.

9. Organizowana jest pielgrzymka na koronację Matki Bożej w Smolicach 9 września. Zapisy w zakrystii.

10. Rozpoczęcie w Wielkopolsce nowego roku szkolnego odbędzie się w Nowym Tomyślu w Zespole Szkół nr 1 – 4 września mszą w kościele NSPJ o godzinie 9.30.

11. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki" z modlitewnikiem 5 minut z Bogiem,  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

12. Do wieczności odeszli:

+Leon Jankowiak,

+Zbigniew Grabowski,