Ogłoszenia na XVII Niedzielę Zwykłą - 30.07.2023

sobota 29.07.2023

2. Składam serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w czasie poświęcenia pojazdów. Ofiary przeznaczone będą na MIVA POLSKA – transport dla polskich misjonarzy. Kwota 1.859 złotych i 30 euro.

3. We wtorek możliwość zyskania odpustu zupełnego Porcjunkuli. Od godziny 12.00 do godz. 24.00 we wszystkich kościołach parafialnych za pobożne nawiedzenie tego kościoła z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga można uzyskać ten odpust jeden raz dla siebie lub dla zmarłego.

4. W I czwartek miesiąca serdecznie zapraszamy Towarzystwo Przyjaciół ASD na modlitwę o godzinie 17.30.

5. W I piątek okazja do spowiedzi od godziny 17.00 do 18.00.

6. W I sobotę o godzinie 17.15 rozważanie na wzór fatimski, różaniec i msza.

7. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Przemienienia Pańskiego.

8. Organizowany jest dekanalny wyjazd na koronację obrazu Matki Bożej Uzdrowienia Chorych w Smolicach 9 września. Koszt 50 złotych. Zapisy w zakrystii.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki"z modlitewnikiem „5 minut z Bogiem”,  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. Do wieczności odeszła:

+Irena Robert,

+Irena Redlich ( pog. we wtorek) .