Ogłoszenia na XIII Niedzielę Zwykłą - 2.07.2023

sobota 01.07.2023

2. W poniedziałek przypada święto świętego Tomasza, apostoła.

3. W czwartek -I czwartek miesiąca na godzinę 17.30 na modlitwy zapraszamy Towarzystwo Przyjaciół ASD.

4. W I piątek od godziny 17.00 okazja do spowiedzi świętej.

5. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

6. W 80 rocznicę ludobójstwa, dokonanego na Wołyniu i Kresach Południowo- Wschodnich na Polakach przez ukraińskich nacjonalistów, Akcja Katolicka zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji wszystkich ofiar tych wydarzeń oraz o łaskę wzajemnego przebaczenia i pojednania pomiędzy narodem polskim i ukraińskim, w niedzielę 9 lipca na mszy św. o godzinie 11.00. po mszy zostaną złożone kwiaty i znicze pod krzyżem katyńskim.

7. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny".

8. Do wieczności odeszła:

+Urszula Ślusarz .