Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą - 25.06.2023

sobota 24.06.2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Składka na Kul, WT i szkoły katolickie wyniosła 352 złote i 40 groszy.

2. Nabożeństwo czerwcowe do piątku połączone z wieczorną mszą.

3. We wtorek przypada nasz Odpust parafialny. Msza odpustowa o godzinie 18.00. Po mszy procesja wokół kościoła. Zapraszamy do niesienia sztandaru, feretronu, baldachimu, dziewczynki do sypania kwiatków. W tym dniu za pobożne nawiedzenie umieszczonego w kościele obrazu NMP Nieustającej Pomocy i jednoczesne odmówienie dowolnej modlitwy można dostąpić odpustu zupełnego.

4. W czwartek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza wigilijna w środę wieczorem. Taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

5. W piątek po wieczornej mszy w kościele katecheza chrzcielna dla rodziców i rodziców chrzestnych.

6. I sobota miesiąca – o godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

7. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. w niedzielę o godz. 13.00. Nie będzie też w te miesiące objazdu chorych z Komunią.

8. Składamy podziękowanie dla wolontariuszy PCK- uczniom Szkoły Podstawowej nr 3 z klasy VII A i ich opiekunom za umycie okien i posprzątanie salki Jana Pawła II.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", z książeczką "5 minut z Bogiem", "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. W minionym tygodniu do wieczności odeszła +Joanna Ratajczak. Wieczny odpoczynek… .