Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą - 11.06.2023

sobota 17.06.2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka gospodarcza wyniosła 5634 zł.

2. Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

3. Kandydatów do bierzmowania grupę pana Bartka zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po wieczornej mszy w salce parafialnej, we wtorek grupy pani Gosi i pana Jana, w środę obydwie grupy księdza Jacka.

4. W piątek o godzinie 8.00 msza na zakończenie roku szkolnego dla Szkoły Podstawowej numer 1 i dla Zespoły Szkół numer 1.

5. W piątek na godzinę 17.30 zapraszamy czcicieli św. O. Pio.

6. W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

7. W przyszłą niedzielę ostatnia msza o godzinie 13.00 przed wakacjami.

8. Nabożeństwo czerwcowe  w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą o godz. 11.00.

9. Radio Maryja organizuje wyjazd do Częstochowy 8 lipca(sobota). Są jeszcze wolne miejsca. Szczegóły w tablicy ogłoszeń. (Informacja tel. 662626191.)

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość  Niedzielny".

11.  Do wieczności odeszli:
+Radosław Szułcik,

+Jerzy Uryzaj.