Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą - 11.06.2023

sobota 10.06.2023

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka w dzień dziękczynienia wyniosła 260 złotych. Bóg zapłać.

2. Serdecznie zapraszamy na oktawę Bożego Ciała na mszę o godzinie 18.00 i po mszy procesja eucharystyczna wokół kościoła.

3. Dzisiaj taca gospodarcza.

4. We wtorek przypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Zapraszamy na godzinę 17.30 na różaniec, następnie msza i procesja eucharystyczna.

5. We wtorek wieczorem na spotkanie po procesji zapraszamy kandydatów do bierzmowania grupę 6 pana Leszka.

6. W czwartek o godzinie 16.00 zbiórka wszystkich ministrantów.

7. W czwartek zakończenie oktawy Bożego Ciała. Po mszy o godzinie 18.00 procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. O przygotowanie ołtarzy prosimy: I- Wspólnotę Żywego Różańca, II- Dzieci I Komunijne, które zapraszamy do żywego ołtarza, III- ministrantów, IV- Akcję Katolicką. Po mszy błogosławieństwo wianków.

8. W piątek przypada uroczystość NSPJ i Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W tym dniu odpust w parafii NSPJ.

9. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

10. W przyszłą niedzielę po mszach zbiórka ofiar na KUL, WT i szkoły katolickie.

11. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało, wszystkim zaangażowanym w uświetnienie uroczystości Bożego Ciała i oktawy składamy serdeczne Bóg zapłać.

12. Składamy wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę różańców dla Etiopii- serdeczne  Bóg zapłać. Zebraliśmy i wysłali 814 różańców.

13.  Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Niedziela", "Gość Niedzielny".

14.  Do wieczności odeszła: +Alicja Pasek . Wieczny odpoczynek…