Ogłoszenia na Uroczystość Bożego Narodzenia - 25.12.2022

sobota 24.12.2022

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Dziękujemy za życzenia świąteczne i wszelkie przejawy życzliwości.

2. Trwamy w oktawie Narodzenia Pańskiego.

3. Jutro II dzień świąt- Św. Szczepana. Msze tak jak w niedzielę. Po mszach zbiórka na KUL, WT i szkoły katolickie.

4. We wtorek Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego z tej racji o godzinie 16.40 w całej naszej archidiecezji przez 3 minuty będą włączone dzwony w naszych kościołach. W tym dniu przypada święto św. Jana, ap. i ew.

5. W środę święto św. Młodzianków, mm. Po mszy wieczornej błogosławieństwo małych dzieci.

6. W piątek święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.

7. W sobotę ostatni dzień roku kalendarzowego. O godz. 17.00 nabożeństwo dziękczynne na zakończenie roku kalendarzowego a następnie Msza Św. Dziękczynna.

8. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Światowy Dzień Modlitw o Pokój, Msze Św. o godz. 9.00, 11.00, 13.00, 18.00. Podczas każdej Mszy Św. zostanie odśpiewany hymn O Stworzycielu Duchu przyjdź. Za jego pobożne i publiczne odśpiewanie można dostąpić odpustu zupełnego.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki" z modlitewnikiem „5 minut z Bogiem”, „Niedziela", "Gość Niedzielny",  kalendarze z naszego Archidiecezjalnego Archiwum- w cenie 3 zł.

10. Do wieczności odszedł: +Zygfryd Pilz( pog. w środę).

Wieczny odpoczynek...