Ogłoszenia na Niedzielę Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

sobota 19.11.2022

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka gospodarcza wyniosła 5.902 zł.

2. W poniedziałek obchodzimy wspomnienie Ofiarowania NMP.

3. We wtorek wspomnienie św. Cecylii, dz. i m. Patronki  muzyki kościelnej.

4. W środę zapraszamy czcicieli O. Pio na różaniec.

5.  Rodziców i chrzestnych zapraszamy na katechezę przedchrzcielną w piątek po wieczornej Mszy Św. w kościele.

6. W sobotę na godzinę 10.00 zapraszamy ministrantów do kościoła na zbiórkę. Zapraszamy także chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

7. W przyszłą niedzielę na mszy o godz. 7.00 będziemy modlić się w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

8.  W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Od tej niedzieli będzie można nabywać opłatki, sianko na stół wigilijny i świece Wigilijne dzieło pomocy dzieciom. Małe świece w cenie 10 złotych a duże 20 złotych. Ofiary będą przeznaczone na feryjny wyjazd ministrantów.

9. Rodziców dzieci I Komunijnych informujemy, że po mszy o godzinie 11.00 w przyszłą niedzielę na salce będzie można spisać umowę o albę i nabyć medaliki, książeczkę i różaniec

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", „Niedziela", „Gość Niedzielny”.

11. Zachęcamy do ogólnopolskiej nowenny do św. Andrzeja Boboli w intencji naszej Ojczyzny w dniach od 22 do 30 listopada.

12.  Do wieczności odszedł:

+Leszek Trzybiński ( pogrzeb we wtorek)