Ogłoszenia na IV Niedzielę zwykłą 2023 roku

sobota 28.01.2023

2. W czwartek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00, 18.00. Podczas każdej Mszy Św. błogosławieństwo  gromnic. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na klasztory klauzurowe.                                                                                W czwartek po wieczornej mszy serdecznie zapraszamy chętnych o pomoc w rozbiórce żłobka.

3. I czwartek miesiąca – o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

4. I piątek miesiąca - spowiedź św. od godz. 15.00 do 16.00 i 17.30 do 18.00.

5. I sobota miesiąca. W tym miesiącu nie będzie objazdu chorych. O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

6. Rodzinom, które przyjęły kolędę, a także tym wszystkim, którzy uczestniczyli w mszach kolędowych w kościele składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Dzisiaj tj. w niedzielę na godz. 15.00 zapraszamy na mszę kolędową mieszkańców Paproci i Sękowa.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki" z modlitewnikiem” 5 minut z Bogiem”,  "Niedziela", "Gość Niedzielny",

9.  Do wieczności odszedł:

+Henryk Stasiński.

Wieczny odpoczynek...