Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu.

sobota 10.12.2022

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie wyniosła 157 zł. Na biedne kościoły w Polsce 112 złotych.

2. Dzisiaj taca gospodarcza.

3. Od poniedziałku do piątku roraty, na które zapraszamy dzieci i dorosłych.

4. W środę 14 grudnia po wieczornej mszy comiesięczne spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej w salce Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

5. W piątek po wieczornej mszy katecheza przedchrzcielna w kościele.

6. Na salce Jana Pawła II po mszach można nabyć świece Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom- małe w cenie 10.00 zł., duże w cenie 20 złotych. Ponadto opłatki i sianko na stół wigilijny.

7. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela", "Gość Niedzielny". Kalendarz z Archiwum Archidiecezjalnego.

8. Informujemy że w tym tygodniu rozpoczynają się spowiedzi w naszym dekanacie. W Nowym Tomyślu spowiedź w parafii NSPJ w poniedziałek 19 grudnia, u nas we wtorek 20 grudnia.

9. Informujemy już dzisiaj, że w tygodniu przed świętami biuro parafialne czynne będzie w środę(21.12) i w czwartek(22.12)- od godziny 15.00 do 17.00.  Nie będzie czynne w piątek(23.12) i w Wigilię.

10. Nowotomyski Ośrodek Kultury zaprasza na tradycyjną Pastorałkę Nowotomyską, która odegrana zostanie 18 grudnia tj. w niedzielę o godzinie 19.00 w Sali widowiskowej NOK-u. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.