Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu.

sobota 03.12.2022

2. Dzisiaj obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

3. W czwartek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Od godz. 12.00 do 13.00 godzina łaski. Zachęcamy do indywidualnej modlitwy.

4. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez parafię. W przyszłą niedzielę dodatkowa msza o godzinie 14.00 w intencji niepełnosprawnych i ich rodzin.

5. Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 są sprawowane Msze Św. roratnie. Serdecznie  zapraszamy wszystkie dzieci jak i dorosłych.

6.  W salce św. Jana Pawła II można nabywać opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom małe w cenie: 10.00 zł i duże w cenie: 20.00 zł. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny za dobrowolną ofiarę przeznaczone na wyjazd wakacyjny dla służby liturgicznej.

7. Już dzisiaj podajemy informację dotyczącą tegorocznej spowiedzi adwentowej: całodniowa w naszej parafii 20 grudnia a w parafii NSPJ dzień wcześniej.

8.  Ksiądz wikariusz ze Zbąszynia organizuje letni wyjazd do Włoch. Zainteresowanych odsyłamy do gabloty ogłoszeń.

9.  Ojciec Jakub, syn naszej parafii stworzył komiks biblijny, który można nabyć w niedzielę po mszach.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  "Niedziela" z dodatkiem o Edmundzie Wojtyle, "Gość Niedzielny" z kolorowankami na Boże Narodzenie, kalendarze z naszego Archiwum Archidiecezjalnego w kwocie 3 złote.

W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.00 będzie poświęcenie książeczek dzieciom, które przygotowują się do Pierwszej Komunii św.