Ogłoszenia na I Niedzielę Adwentu.

sobota 26.11.2022

2. Od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 będą sprawowane Msze Św. roratnie z kazaniem dla dzieci. Osoby uczestniczące w roratach w kościele zachęcamy do przyniesienia lampionów. Ze względu na losowanie figurek dzieci przynoszą karteczki z imionami i nazwiskami. Wszystkich zachęcamy do wykonywania dobrych uczynków.

3. We wtorek po wieczornej mszy zapraszamy na spotkanie Krąg Biblijny.

4. W środę obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła. Swoje imieniny obchodzi ks. kan. Andrzej Grabański. Pamiętajmy o Solenizancie w naszych modlitwach.

5. I czwartek miesiąca – misyjny Dzień Kapłanów. O 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

6. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź św. od godz. 15.00 do 16.00 i 17.30 do 18.00. O godz. 16.00 dodatkowa Msza Św.

7. I sobota miesiąca. Od godziny 9.00 objazd chorych z Komunią. O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

8. W przyszłą niedzielę obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

9. W salce św. Jana Pawła II można nabywać świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom małe w cenie: 10 zł i duże w cenie: 20 zł. Ministranci rozprowadzają sianko na stół wigilijny i opłatki za dobrowolną ofiarę. Zebrane ofiary będą przeznaczone na feryjny wyjazd ministrantów.

10. Kandydatów przygotowujących się do bierzmowania z klas VIII, będących parafianami z parafii Serca Pana Jezusa informujemy, w związku z tym , że proboszcz parafii ks. Krzysztof Ratajczak wycofał wszystkie zgody nie mogą przygotowywać się do tego sakramentu w naszej parafii. Prosimy aby udali się do swojej parafii i tam się zapisali.

11. Zachęcamy Prasę Katolicką: "Przewodnik Katolicki" z modlitewnikiem”5 minut z Bogiem, "Niedziela", "Gość Niedzielny" z kalendarzem na 2023r.

12. Do wieczności odeszli:

+Franciszek Mizgajski(pog. w pon),

+Lilia Przybylak(pog. we wt.).

Wieczny odpoczynek….