Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę zwykłą.

niedziela 14.11.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na potrzeby Stolicy Świętej wyniosła 220 zł.

2. Dzisiaj taca gospodarcza na prace prowadzone w parafii.

3. W środę po wieczornej mszy w salce Jana Pawła II odbędzie się comiesięczne spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

4. W piątek serdecznie zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkanie w kościele o godzinie 18.30. Wcześniej zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Akcji Katolickiej. W łączności z Mszą Św. o godz. 11.00 wobec wystawionego w monstrancji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za  pobożne  i  publiczne zmówienie  ww.  aktu  poświęcenia  można  dostąpić odpustu zupełnego.

6. W związku z prośbą przewodniczącego Episkopatu ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego w przyszłą niedzielę będziemy zbierać po mszach ofiary na pomoc migrantom.

7.W biurze parafialnym można składać do końca listopada wymienianki roczne.

8. Przypominamy, że w kościele obowiązuje zakrycie ust i nosa i prosimy o zachowanie odpowiedniego dystansu.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. Do wieczności odeszli:

śp. Tadeusz Prentki,

Jerzy Kaczmarek,

Teresa Przybylska( pog. w pon.) . Wieczny odpoczynek…