Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę zwykłą

niedziela 15.11.2020

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu wyniosła 423 zł. Taca gospodarcza wyniosła 1440 zł. Taca na potrzeby Stolicy Świętej wyniosła 120 zł.

2. Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Ubogich. Zbiórka na Caritas.

3. W tym tygodniu odbędą się spotkania grup do bierzmowania w formie zdalnej. Klasy siódme dziewczyny i chłopcy w piątek o godz. 18.30. Klasy ósmy dziewczyny i chłopcy w piątek o godz. 19.00. Transmisja na profilu Facebook u p. Organisty. Link zostanie umieszczony na stronie internetowej parafii.   facebook.com/tomekfabian

4. Nasza Parafia włącza się w sobotę w VII Światową Adorację Najświętszego Sakramentu pod hasłem: „Przyjdźcie, błogosławieni Ojca mojego!”

5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Akcji Katolickiej. W łączności z Mszą Św. o godz. 13.00 wobec wystawionego w monstrancji Najświętszego Sakramentu odmówimy Litanię do Serca Pana Jezusa oraz akt poświęcenia Jezusowi Chrystusowi Królowi. Za  pobożne  i  publiczne  zmówienie  ww.  aktu  poświęcenia  można  dostąpić odpustu zupełnego.

6. W przyszłą niedzielę wspominamy w liturgii św. Cecylię patronkę muzyki kościelnej, z tej okazji składamy życzenia Bożego błogosławieństwa wszystkim troszczącym się o piękno muzyki w naszym kościele.

7. W biurze parafialnym można składać do końca listopada wymienianki roczne.

8. W kościele może uczestniczyć w liturgii 25 osób. Przypominamy o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

9. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedziele o godz. 9:00 i 13:00 poprzez profil Facebook p. Organisty - facebook.com/tomekfabian

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11.  Do wieczności odszedł:

śp. Mariusz Wojtkowiak

Wieczny odpoczynek racz mu i wszystkim zmarłym dać, Panie...