Ogłoszenia parafialne na XXXII Niedzielę zwykłą.

niedziela 07.11.2021

2. Od poniedziałku odmawiamy wymienianki jednorazowe na różańcu o godz. 17.30. Wymienianki roczne można  jeszcze składać w biurze parafialnym do końca listopada.

3. We wtorek obchodzimy święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.

4. W czwartek obchodzimy Święto Niepodległości. Msze Św. w kościele o godz. 7.00; 9.00 w intencji Ojczyzny i o 18.00. Taca przeznaczona jest na potrzeby Stolicy Świętej.

5. W piątek na godz. 18.30 serdecznie zapraszamy mlodzież na spotkanie w salce Jana Pawła II.

6. W sobotę na godz. 10.00 zapraszamy ministrantów na zbiórkę. Zapraszamy chłopców chcących być ministrantami.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Światowy Dzień Ubogich i Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym dniu składka gospodarcza przeznaczona na prace prowadzone przez parafię.

8. W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę św. o godz. 14.00 w intencji osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. Do wieczności odeszła: śp. Władysława Zielińska  Wieczny odpoczynek…

11. W związku z decyzją Wojewody Wielkopolskiego ZD-IV.967.106.2020(19) z dnia 29 października 2021r. nakładającą na Szpital w Nowym Tomyślu obowiązek utworzenia oddziału dla pacjentów zarażonych wirusem SARS COV-2 z dniem 8 listopada br. zawieszeniu ulega działalność oddziałów ginekologiczno-położniczego i noworodkowego.
W ich miejsce w uzgodnieniu z NFZ został utworzony odział „covidowy”.
Dlatego pacjentki do porodu w naszym szpitalu nie będą przyjmowane.
Wszystkie ciężarne proszę o kierowanie się na oddziały położnicze szpitali sąsiednich powiatów.
Zawieszenie działalności oddziałów ginekologiczno-położniczego oraz noworodkowego potrwa do odwołania.
Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej
im. dr Kazimierza Hołogi
w Nowym Tomyślu

12. ZHP Nowy Tomyśl.

Zapraszamy 10 listopada, o godzinie 17:00 na Plac Niepodległości. Juz po raz trzeci rozpalimy symboliczny Ogień Niepodległości.
Nie zabraknie wspólnych śpiewów patriotycznych w wykonaniu uczniów z Przedszkola nr 3 "Bajkowe Zacisze", Przedszkola i Szkoły Podstawowej Arka, Prywatnego Ogniska Muzycznego oraz Wokalnego Zespołu Jarzębina z Klubu Osiedlowego Spółdzielni Mieszkaniowej w Nowym Tomyślu. Ponadto uruchomiona zostanie harcerska kawiarenka z ciepłymi napojami, rogalikami i grochówką. Całkowity dochód z dobrowolnych wpłat do skarbony, przekazany zostanie na leczenie Mai Tomczak ze Zbąszynia.
Wieczorem, na godz. 19:00 zapraszamy wszystkich na wspólną biesiadę patriotyczną przy ognisku w wigwamie w Przyłęku.
Patronatu Honorowego nad wydarzeniem udzielił Burmistrz Nowego Tomyśla Włodzimierz Hibner.

Z RACJI WYJAZDU NA PIELGRZYMKĘ MUZYKÓW KOŚCIELNYCH NA JASNĄ GÓRĘ, OGŁOSZENIA I INTENCJE MSZALNE NA PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ - 14 LISTOPADA, UMESZCZONE ZOSTANĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ DOPIERO W NIEDZIELĘ W GODZINACH POPOŁUDNIOWYCH.