Ogłoszenia parafialne na XXVIII Niedzielę zwykłą.

niedziela 10.10.2021

2. W październiku różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dla dorosłych codziennie o godz. 17.30. W niedzielę po każdej mszy dziesiątka różańca.

3. We wtorek święto- Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archidiecezjalnej w Poznaniu.

4. W środę obchodzimy ostatnią rocznicę objawień w Fatimie. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie poprzedzone różańcem o godz. 17.30 a po wieczornej mszy procesję z figurą Matki Bożej wokół kościoła. W środę po wieczornej mszy w salce Jana Pawła II odbędzie się comiesięczne spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

5. W piątek na godzinę 18.30 zapraszamy młodzież na spotkanie w salce Jana Pawła II.

6. W sobotę o godzinie 10.00 w kościele zbiórka ministrantów.

7. W naszej parafii za tydzień dzień papieski. Po mszach zbiórka ofiar na Nowe Dzieło Tysiąclecia. Po mszach w sobotę i w niedzielę tradycyjnie będzie można nabyć kremówki papieskie, które będą rozprowadzać w salce Jana Pawła II ministranci.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny" .

9. Do wieczności odeszli:

+Stanisław Rybarczyk,

+ Stanisław Gniadek.

Wieczny odpoczynek...

10. W sobotę 16 października w godz. od 15.00- 19.00 w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbędzie się Majeczkowy kiermasz. Loteria fantowa, licytacje, słodka przyjemność dla dzieci i dorosłych. Cały dochód przeznaczony na leczenie Mai, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni.