Ogłoszenia parafialne na XXVII Niedzielę zwykłą.

niedziela 03.10.2021

2. W październiku różaniec dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dla dorosłych codziennie o godz. 17.30. W niedzielę po każdej mszy dziesiątka różańca.

3. W środę po wieczornej mszy spotkanie Kręgu Biblijnego w salce Jana Pawła II.

4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas 7 i 8 w piątek po mszy wieczornej w kościele. Na to spotkanie zapraszamy także młodzież, która ma spotkania w piątki.

5. W sobotę o godzinie 10.00 w kościele zbiórka ministrantów.

6. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. W przyszłą niedzielę na mszy o godzinie 11.00 poświęcenie różańcy dla dzieci I Komunijnych

7. W naszej parafii dzień papieski będziemy obchodzić w niedzielę 17 października. Po mszach zbiórka ofiar na Nowe Dzieło Tysiąclecia. Po mszach w sobotę i w niedzielę tradycyjnie będzie można nabyć kremówki papieskie.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci- dowiemy się z niego o bł. Marii Róży Czackiej oraz poznamy alfabet brajla, "Niedziela", "Gość Niedzielny" oraz Króluj nam Chryste” dla ministrantów.

9. W sobotę 9 października o godz. 13.45 w Nowotomyskim Ośrodku Kultury odbędzie się projekcja filmu pt. Fatima.

10. W niedzielę 10 września zapraszamy osoby niepełnosprawne z rodzinami na Mszę św. o godz. 14.00.