Ogłoszenia parafialne na XXVI Niedzielę zwykłą

niedziela 26.09.2021

2. We wtorek od godziny 17.30 na salkę Jana Pawła zapraszamy rodziców dzieci I Komunijnych- odbędzie się prezentacja alb, będzie można nabyć różaniec i książeczkę. Będzie także możliwość zapisania się na indywidualne spotkanie z księdzem proboszczem.

3. W środę przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

4. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godziny 15.00 do 16.00 i od 17.30 do 18.00. Od piątku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe: w piątek dla dzieci w łączności z Mszą Św. o godzinie 16.00. Dla dorosłych o godzinie 17.30.  W niedzielę po każdej Mszy Św. dziesiątka różańca.

5. Pierwsza sobota miesiąca. Od godziny 8.00 objazd chorych, których prosimy zgłaszać w zakrystii do piątku. O godz. 17.15 medytacja i różaniec.

6. W piątek od godziny 18.30 zapraszamy młodzież na spotkanie w salce Jana Pawła II.

7. W sobotę o godzinie 10.00 w kościele zbiórka ministrantów.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

9. Do wieczności odeszła: + Maria Rodziewicz . Wieczny odpoczynek…