Ogłoszenia parafialne na XXIV Niedzielę zwykłą.

niedziela 12.09.2021

2. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców

3. W poniedziałek przypada rocznica kolejnego objawienia w Fatimie. Serdecznie zapraszamy na godzinę 17.30 na różaniec, na mszę i procesję fatimską wokół kościoła. Po wieczornej mszy zapraszamy na salkę Jana Pawła II kandydatów do bierzmowania na indywidualne spotkanie. Kandydaci przynoszą swoje dane personalne. Szczegóły na naszej stronie internetowej.

4. We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego.

5. W środę przypada wspomnienie NMP Bolesnej. Po wieczornej mszy w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania.

6. W piątek po wieczornej mszy zapraszamy młodzież, która chce się zaangażować w duszpasterstwo młodzieżowe.

7. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 10.00 w kościele.

8. Dzisiaj taca gospodarcza. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

9. 21 września br. mija rok od pobytu Obrazu Matki Bożej w naszej parafii z racji tej w przyszłą niedzielę podczas wszystkich mszy odnowimy zawierzenie Matce Bożej całej naszej parafii.

10. Wznawiamy kurs przedmałżeński i poradnię. Zainteresowanych zapraszamy do tablicy ogłoszeń lub na naszą stronę internetową.

11. Informujemy, że I Komunia św. będzie tradycyjnie w drugą niedzielę maja na mszach o godz. 10.00 i 12.00. W październiku będę chciał się spotkać z rodzicami dzieci na krótkiej indywidualnej rozmowie. Terminy godzin będą wyłożone w zakrystii pod koniec września. Rodzice sami wybiorą sobie pasujący ich termin spotkania.

12. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".