Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę zwykłą.

niedziela 05.09.2021

2. We wtorek w kościele o godz. 18.30 spotkanie młodzieży klas pierwszych szkół średnich, plus osób starszych, którzy przygotowywali się do bierzmowania a, którzy mają 21 września przyjąć  ten sakrament. Obecność obowiązkowa. Osoby z tej grupy, które były chrzczone poza naszą parafią a nie dostarczyły aktu chrztu prosimy o dostarczenie tego aktu na to spotkanie.

3. W środę przypada święto Narodzenia NMP. Po wieczornej mszy w salce Jana Pawła II comiesięczne spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. Serdecznie zapraszamy na spotkanie także osoby chcące włączyć się w działalność tego stowarzyszenia.

4. W piątek po wieczornej mszy zapraszamy młodzież, która chce się zaangażować w duszpasterstwo młodzieżowe.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę o godzinie 10.00 w kościele.

6. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie. O godzinie 14.00 msza w intencji osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

7. 27 września br. organizowana jest dekanalna pielgrzymka jednodniowa do Częstochowy jako podziękowanie za nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii. Chętni mogą zapisywać się w zakrystii do następnej soboty.

8. Wznawiamy kurs przedmałżeński i poradnię. Zainteresowanych zapraszamy do tablicy ogłoszeń lub na naszą stronę internetową.

9.  Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10.  Do wieczności odeszli:

+Salomea Wnorowska,

+Marek Przybyła( pog. w pon.)

Wieczny odpoczynek..