Ogłoszenia parafialne na XXII Niedzielę zwykłą

niedziela 29.08.2021

2. Młodzież i dzieci wraz z rodzicami ze szkół znajdujących się na terenie naszej Parafii zapraszamy na Mszę św. rozpoczynającą nowy rok szkolny w środę o godz. 8.00. Okazja do spowiedzi od godz. 7.30 do 8.00.

3.   W środę przypada kolejna rocznica wybuchu II Wojny Światowej i Światowy Dzień Modlitw o Ochronę Stworzenia. Zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej za ofiary wojny oraz o pokój na świecie o godz. 17.30.

4.  W czwartek przypada I czwartek miesiąca. O 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

5. Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź od godz. 15.00 do 16.00. Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież aby mogły rozpocząć nowy rok szkolny pojednani z Bogiem. Zachęcamy dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwie 9 pierwszych piątków miesiąca jako dar i przygotowanie do 102 rocznicy urodzin Jana Pawła II. Dyplomiki są do odbioru przy  spowiedzi. W razie braku będą później dostarczone. O godz. 16.00 dodatkowa msza św.

6. W I sobotę o godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim, 15 minut rozważania, różaniec i msza św.

7. W przyszłą niedzielę podczas mszy o godz. 11.00 nastąpi poświęcenie tornistrów dzieciom z klas I.

8. Od przyszłej niedzieli wraca msza o godz. 13.00.

9. Akcja Katolicka dziękuje za ofiary złożone 15 sierpnia na pomoc dla głodujących mieszkańców Jemenu.

10. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na spotkanie modlitewno-formacyjne członków Żywego Różańca, które odbędzie się w dniu 11 września br. w Lubaszu. Wyjazd o godz. 8.30 z parkingu przy Biedronce. Koszt wyjazdu ok. 30 zł. Informacje u p. Krystyny Konatowskiej. Zapisy i wpłaty do 8 września br.

11. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki",  „Mały Przewodnik” dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

12. Do wieczności odeszli:

+Ireneusz Kaczmarek,

+ Ryszard Cybulski .