Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę zwykłą.

niedziela 22.08.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną wyniosła 629 złotych i 50 groszy.

2. Dzisiaj po Mszach Św. będzie można nabywać kalendarze misyjne.

3. Jutro zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę o godz. 17.30.

4. We wtorek przypada święto św. Bartłomieja Apostoła.

5. Od środy posługę w naszej Parafii rozpocznie ks. Jacek Maciudziński. Jego powitanie odbędzie w niedzielę w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00.

6. W czwartek przypada uroczystość NMP Częstochowskiej. W łączności z Mszą Św. wieczorną odnowienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

7. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy wieczornej w kościele.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Lichenia, która odbędzie się dnia 30 sierpnia br. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy Biedronce. Koszt wyjazdu ok. 60 zł. Informace u pani Krystyny Konatowskiej, tel. 609657714. Zapisy i wpłaty do 29 sierpnia.

9. Nasze dziękczynienie za tegoroczne zbiory odbędzie się w niedzielę 5 września na mszy o godzinie 11.00.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. Do wieczności odeszli:

+ Marian Parniewicz,

+ Janina Wiertelak,