Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę zwykłą - Uroczystość Wniebowzięcia NMP.

niedziela 15.08.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza wyniosła 5336zł. Zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie wyniosła 283.20gr.

2. Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

3. W niedzielę 22 sierpnia gościć będziemy Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej, którzy będą głosili kazania i rozprowadzali kalendarze misyjne na rok 2022. Ofiary złożone przy okazji nabywania kalendarza przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów MN.

4. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

5. W zakrystii można nabyć rozważania przed dwiema beatyfikacjami wrześniowym Kardynała Stefana Wyszyńskiego i Matki Elźbiety Czackiej.