Ogłoszenia parafialne na XVIII Niedzielę zwykłą

niedziela 01.08.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka na transport dla polskich misjonarzy wyniosła 1324zł.

2. Dzisiaj od godz. 12 do poniedziałku do godz. 24 można  dostąpić  dla  siebie  lub  dla  zmarłego  jeden  raz  odpustu zupełnego Porcjunkuli za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego z równoczesnym zmówieniem Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

3. I czwartek miesiąca - o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

4. I piątek miesiąca i święto Przemienia Pańskiego  – spowiedź św. od godz. 15.30 do 16.00 i 17.30 do 18.00. O godz. 16.00 dodatkowa Msza Św.

5. I sobota miesiąca. O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

6. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

7. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

8. Do wieczności odeszli:

+ Stanisław Wolny,

+ Paweł Soroko( pog. pon).