Ogłoszenia Parafialne na XVI Niedzielę zwykłą

niedziela 18.07.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza wyniosła 5399zł.

2. W czwartek przypada święto św. Marii Magdaleny.

3. W piątek przypada święto św. Brygidy, patronki Europy.

4. W piątek zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę o godz. 17.30.

5. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

6. W przyszłą sobotę wieczorem i niedzielę po wszystkich Mszach Św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów. Ofiary przeznaczone będą na MIVA POLSKA – transport dla polskich misjonarzy.

7. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić dzień solidarności z poszkodowanymi w powodziach i nawałnicach w Europie. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

9. Do wieczności odeszli:

śp. Kazimiera Rojek – pogrzeb w poniedziałek;

śp. Zdzisław Bobrowicz - pogrzeb w środę.

Wieczny odpoczynek.