Ogłoszenia Parafialne na XV Niedzielę zwykłą

niedziela 11.07.2021

2. Dzisiaj taca gospodarcza.

3. We wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją w łączności z Mszą wieczorną. Prosimy o przyniesienie świec.

4. W przyszłą niedzielę imieniny obchodzi J.E. Bp Szymon Stułkowski. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

5. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

6. Do wieczności odeszła śp. Jolanta Kozłowska – pogrzeb w poniedziałek.