Ogłoszenia Parafialne na XIX Niedzielę zwykłą

niedziela 08.08.2021

2. Dzisiaj taca gospodarcza. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

3. Jutro przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy

4. We wtorek przypada święto św. Wawrzyńca.

5. W piątek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją w łączności z Mszą wieczorną poprzedzone różańcem o godzinie 17.30. Prosimy o przyniesienie świec.

6. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowzięcia NMP. Podczas Mszy Św. błogosławieństwo ziół i kwiatów. Można je będzie nabyć w sobotę wieczorem i w niedzielę przed wszystkimi Mszami  przygotowane przez Akcję Katolicką. Ofiary będą przeznaczone na pomoc dla głodujących mieszkańców Jemenu ogarniętego wojną. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

7. W przyszłą niedzielę z racji święta Wojska Polskiego podczas Mszy Św. o godz. 11.00 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 11.00 będziemy dziękować za dwuletnią posługę ks. wikariusza Tomasza  w naszej parafii.

9. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

10. Do wieczności odeszli: + Renata Jarzyna ( pog. w pon). Wieczny odpoczynek…