Ogłoszenia Parafialne na XIV Niedzielę zwykłą

niedziela 04.07.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca na potrzeby Stolicy Świętej wyniosła 532 zł.

2. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. w niedzielę o godz. 13.00, nie będą wyczytywane wymienianki roczne.

3. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

4. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".