Ogłoszenia Parafialne na XIII Niedzielę zwykłą - NMP Niustającej Pomocy

niedziela 27.06.2021

2. We wtorek przypada uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msza wigilijna w poniedziałek wieczorem. Taca przeznaczona na potrzeby Stolicy Świętej.

3. Członków i sympatyków Akcji katolickiej zapraszamy w środę po wieczornej Mszy Św. na spotkanie popielgrzymkowe do salki parafialnej.

4. I czwartek miesiąca - o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

5. Członków kręgu biblijnego zapraszamy na spotkanie w czwartek po wieczornej Mszy Św. do salki parafialnej.

6. I piątek miesiąca - spowiedź św. od godz. 15.30 do 16.00 i 17.30 do 18.00. O godz. 16.00 dodatkowa Msza Św.

7. I sobota miesiąca – święto św. Tomasza Apostoła. O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

8. W lipcu i sierpniu nie będzie Mszy Św. w niedzielę o godz. 13.00. Nie będą czytane wymienianki roczne.

9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy o godz. 11.00 modlić się będziemy o dobre żniwa.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. 10 lipca organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy. Szczegóły w gablotce.