Ogłoszenia Parafialne na XII Niedzielę zwykłą

niedziela 20.06.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza wyniosła 5354zł. Zbiórka na KUL, WT UAM i szkoły katolickie wyniosła 392 zł.

2. Kandydatów do bierzmowania, którzy nie oddali jeszcze indeksów zapraszamy w poniedziałek o godz. 18.45 do salki parafialnej.

3. W środę zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę o godz. 17.30.

4. W środę przypada Dzień Ojca. W ich intencji modlić się będziemy podczas nowenny.

5. Zbiórka ministrantów przed odpustem w środę po Mszy wieczornej.

6. W czwartek przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

7. Msze Św. na zakończenie roku szkolnego w piątek: dla Zespołu Szkół nr 1o godz. 8.00; dla SP 1 o godz. 11.30. Spowiedź podczas Mszy Św.

8. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w piątek po Mszy wieczornej w kościele.

9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

10. W przyszłą niedzielę obchodzimy odpust parafialny. Sumie odpustowej o godz. 12.00 przewodniczyć będzie ks. kan. Sławomir Majchrzak - dziekan wolsztyński. Po mszy procesja wokół kościoła. Prosimy o niesienie feletronu, sztandarów, baldachimu a dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatków.  Nabożeństwo czerwcowe wyjątkowo w łączności z Mszą o godz. 9.00. W niedzielę lub  w  jeden  z  siedmiu  następnych  dni za pobożne nawiedzenie umieszczonego w Kościele Obrazu NMP Nieustającej  Pomocy i  jednoczesne  odmówienie  dowolnej  modlitwy można dostąpić odpustu zupełnego.

11. W dzisiejszą niedzielę ostatnia msza o godzinie 13.00. Wznowimy ją po wakacjach.

12. Organizujemy pielgrzymkę do Częstochowy w dniu 10 lipca w sobotę. Szczegóły w gablotce.

13. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".