Ogłoszenia Parafialne na X Niedzielę zwykłą.

niedziela 06.06.2021

2. Dzisiaj po Mszach Św. zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

3. Do środy włącznie zapraszamy na Msze z nieszporami i procesjami eucharystycznymi o godz. 18.00.

4. Członków kręgu biblijnego zapraszamy na spotkanie w poniedziałek po procesji na salce.

5. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkania połączone ze zdaniem indeksu: chłopcy z klas VII w poniedziałek o godz. 16.30, dziewczyny z klas VII w poniedziałek o godz. 17.00, chłopcy z klas VIII w czwartek o godz. 16.30, dziewczyny z klas VIII w czwartek o godz. 17.00 w salce św. Jana Pawła II. Prosimy o uzupełnienie brakujących metryk chrztu i deklaracji kandydata.

6. W czwartek przypada wspomnienie bł. Bogumiła, patrona Archidiecezji - zapraszamy na Mszę Św. o godz. 18.00 z procesją do czterech ołtarzy. O przygotowanie ołtarzy prosimy: I – Wspólnotę Żywego Różańca, II – Rodziców Dzieci Pierwszokomunijnych, III – ministrantów, IV –Akcję Katolicką. Po Mszy błogosławieństwo wianków. Na salce po mszy spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

7. Zbiórka ministrantów w środę po wieczornej Mszy Św.

8. W piątek przypada uroczystość NSJ i Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

9. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie.

10. W przyszłą niedzielę zapraszamy na nabożeństwo fatimskie z procesją w łączności z Mszą Św. o godz. 18.00. Prosimy o przyniesienie świec.

11. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

12. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu ołtarzy na Boże Ciało, wszystkim zaangażowanym w uświetnienie uroczystości Bożego Ciała składamy serdeczne Bóg zapłać.

13. Polecamy prasę katolicką:

"Przewodnik Katolicki",

"Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci,

"Niedziela",

"Gość Niedzielny".

14. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę, która odbędzie się  w dniach 5-6 lipca br. Wyjazd o godz. 7.00 z parkingu przy Biedronce. Koszt wyjazdu( przejazd i nocleg) ok. 120 zł. Informacja u p. Krystyny Konatowskiej tel. 609657714. Zapisy i wpłaty do 27 czerwca.

15. Akcja Katolicka organizuje w poniedziałek 21 czerwca jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do sanktuarium Św. Jacka w Legnicy. Po drodze zwiedzanie Wschowy i nawiedzenie kościoła św. Józefa w tym mieście. Zapisy do 15 czerwca u p. Jana Klimko. Szczegóły w gablotce.