Ogłoszenia parafialne na VIII Niedzielę Wielkanocną - Zesłanie Ducha Świętego.

niedziela 23.05.2021

2. W poniedziałek przypada święto NMP Matki Kościoła i dzień powszechnej modlitwy za Kościół w Chinach.

3. W środę obchodzimy Dzień Matki. W ich intencjach modlić się będziemy podczas nowenny.

4. W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

5. Rodziców i chrzestnych zapraszamy na katechezę przedchrzcielną w piątek po wieczornej Mszy Św. w kościele.

6. W sobotę obchodzimy wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, patronki Archidiecezji.

7. W przyszłą sobotę odbędą się pierwsze Komunie Św. na Mszach Św. o godz. 10.00 i 11.00.

8. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Najświętszej Trójcy i zakończenie czasu Komunii wielkanocnej.

9. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

10. Nabożeństwa majowe: w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00. O godz. 21 zapraszamy na apel jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

11. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

12. Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Nowym Tomyślu ogłasza zapisy na kolejny rok szkolny dzieci i młodzieży w wieku 7 – 16 lat.

13. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

Do wieczności odeszli:

+ Anna Weber,

+ Piotr Borowski (pog. wt).