Ogłoszenia parafialne na VII Niedzielę Wielkanocną - Wniebowstapienie Pańskie

niedziela 16.05.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Taca gospodarcza wyniosła 4325 zł.

2. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Św. i koniec okresu wielkanocnego. Zapraszamy czcicieli św. o. Pio na wspólną modlitwę o godz. 17.30.

3. W przyszłą sobotę odbędą się pierwsze Komunie Św. na Mszach Św. o godz. 10.00 i 11.00 oraz w niedzielę o godz. 14.00.

4. Nabożeństwa majowe: w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00. W tym tygodniu połączoną z nowenną do Ducha Świętego.  O godz. 21 zapraszamy na apel jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

5. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

6. OSIR w Nowym Tomyślu oraz Klub Osiedlowy w ramach programu aktywny senior zapraszają na grę w boule 19 maja w środę na godzinę 11.00 plac przy górce na Osiedlu Batorego. Udział bezpłatny.

7. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

8. Do wieczności odszedł:

+ Krzysztof Gogoliński.