Ogloszenia parafialne na VI niedzielę wielkanocną.

niedziela 09.05.2021

2. Dzisiaj taca gospodarcza.

3. Od poniedziałku do środy przypadają dni modlitw o urodzaje.

4. W czwartek przypada NMP z Fatimy. Serdecznie zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. O godzinie 17.30 różaniec, msza święta i po mszy procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Prosimy o przyniesienie na procesję świec. Po nabożeństwie w salce św. Jana Pawła II spotkanie członków i sympatyków Akcji Katolickiej.

5. W piątek przypada święto św. Macieja Apostoła.

6. W przyszłą sobotę odbędą się pierwsze Komunie Św. na Mszach Św. o godz. 10.00 i 11.00 oraz w niedzielę o godz. 14.00 i 15.00. Terminy spowiedzi na tablicy ogłoszeń i naszej stronie internetowej. Tamże są terminy następnych grup dzieci.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

8. Nabożeństwa majowe: w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00. O godz. 21 zapraszamy na apel jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

9. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

10. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

11. Do wieczności odeszli:

+ Czesław Jankowiak,

+ Rafał Krzyżanek,

+ Zbigniew Dudek(wtorek),

+ Andrzej Staniek( pon.),

+ Feliks Olejniczak(śr).

DZISIAJ NABOŻEŃSTWO MAJOWE WYJĄTKOWO W ŁĄCZNOŚCI Z WIECZORNĄ MSZĄ ŚW.