Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę zwykłą

niedziela 07.02.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na zakony klauzurowe wyniosła 551zł.

2. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. Msze Św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 7.00, 17.00 w intencji chorych Parafian, 18.00. Spowiedź półgodziny przed każdą Mszą Św.

3. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona będzie na prace prowadzone przez Parafię.

4. W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci niepełnosprawne wraz z rodzinami na Mszę Św. o godz. 14.00, która będzie sprawowana w ich intencji.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

6. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedzielę o godz. 9.00 i 13.00 na profilu Youtube u p. Organisty oraz o godz. 11.00 w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej.

7. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

8. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

9. Do wieczności w minionym tygodniu odeszli:

+ Jarosław Nowak,

+ Zofia Pawlicka (pog. we wtorek),

+ Irena Tomiak- Wesoła (pog. w piątek).

Wieczny odpoczynek...