Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkiego Postu

niedziela 21.03.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Rodzinom i osobom samotnym, które złożyły daninę serdeczne Bóg zapłać. Taca gospodarcza wyniosła 2890 zł.

2. Spowiedź wielkopostna: od poniedziałku do soboty od 6.30 do 7.00 i od 17.00 do 18.00.

3. Czcicieli św. o. Pio zapraszamy na wspólną modlitwę we wtorek o godz. 17.30.

4. W czwartek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego - Dzień Świętości Życia. Po Mszach Św. zbiórka do puszek na Fundusz Obrony Życia. Podczas Mszy Św. wieczornej transmitowanej na żywo na YouTube u p. Organisty nastąpi duchowa adopcja dziecka poczętego.

5. W piątek droga krzyżowa wyłącznie bezpośrednio po zakończeniu Mszy wieczornej.

6. Zbiórka ministrantów do VI klasy włącznie w sobotę o godz. 10.00 w kościele.

7. Katecheza przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych odbędzie się w sobotę po wieczornej Mszy Św. w kościele.

8. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 7.00 modlić się będziemy w intencji Wspólnoty Żywego Różańca.

9. W przyszłą niedzielę – palmową - podczas każdej Mszy Św. poświęcenia palm. Będzie można nabyć palmy wielkanocne wykonane własnoręcznie przez członków Akcji Katolickiej w sobotę przed wieczorną Mszą św. oraz niedzielę przed każdą Mszą św., przed kościołem, za dobrowolną ofiarę. Uzyskane środki zostaną przekazane na pomoc ofiarom pożaru z Nowego Tomyśla.

10. Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 15.00 transmitowane na żywo na profilu YouTube u p. Organisty, bezpośrednio po ich zakończeniu Msza Św. Nie będzie Mszy Św. o godz. 18.00.

11. Pod chórem zostały wyłożone koperty na Daninę Diecezjalną. Można ją składać podczas składki lub na konto parafialne.

12.  Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w kopertach na tacę lub wrzucić do skarbonki w kaplicy adoracji przy Sercu Bożym.

13. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

14. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

15. Do wieczności odeszli:

+ Bronisława Spychała,

+ Helena Pierścińska,

+ Cecylia Piaskowska,

+ Jerzy Piechota (pog. w pon.)