Ogłoszenia parafialne na V Niedzielę Wielkanocną

niedziela 02.05.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka do puszek na Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu wyniosła 685zł.

2. Jutro przypada uroczystość NMP Królowej Polski. Msze Św. jak w każdą niedzielę.

3. Próby dla dzieci pierwszokomunijnych z soboty odbędą się w poniedziałek; dla dzieci z niedzieli we wtorek. W następnym tygodniu próby dla kolejnych grup. Terminy na naszej stronie internetowej. Spowiedź pierwszokomunijna dla dzieci i ich rodzin z soboty w piątek od godz. 16.00, dla dzieci z niedzieli w sobotę od godz. 16.00. Tak samo w przyszłym tygodniu dla kolejnych grup.

4. Członków kręgu biblijnego zapraszamy we wtorek na Mszę Św. wieczorną.

5. Spotkania grup do bierzmowania w formie zdalnej: klasy siódme dziewczyny i chłopcy w środę o godz. 19.00; klasy ósmy dziewczyny i chłopcy w środę o godz. 19.30. Transmisja na profilu Facebook u p. Organisty.

6. I czwartek miesiąca - święto św. Filipa i Jakuba Apostołów o godz. 17.30 modlitwa różańcowa prowadzona przez Towarzystwo Przyjaciół ASD.

7. I piątek miesiąca - spowiedź św. od godz. 15.30 do 16.00 i 17.30 do 18.00.

8. Ministrantów zapraszamy na zbiórkę w piątek po wieczornej Mszy Św.

9. W sobotę przypada uroczystość św. Stanisława głównego patrona Polski i Archidiecezji.

10. W przyszłą niedzielę taca gospodarcza.

11. W przyszłą sobotę odbędą się pierwsze Komunie Św. na Mszach Św. o godz. 10.00, 11.00, 12.00, a w niedzielę na Mszach o godz. 10.00, 11.00 i  14.00.

12. Nabożeństwa majowe: w tygodniu w łączności z Mszą Św. wieczorną, w niedzielę w łączności z Mszą Św. o godz. 11.00. O godz. 21 zapraszamy na apel jasnogórski przy figurze Matki Bożej.

13. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych.

14. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny".

15. Do wieczności odeszli:

+ Helena Nyga,

+ Wanda Spychała,