Ul. Piłsudskiego 33  (61) 44-224-65   biuro@parafia-nmp.pl A A A

Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Chrztu Pańskiego

niedziela 10.01.2021

2. Dzisiaj taca przeznaczona jest na prace prowadzone przez Parafię.

3. W przyszłą niedzielę obchodzimy XXIV Dzień Judaizmu.

4. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedzielę o godz. 9.00 i 13.00 na profilu You tube u p. Organisty oraz o godz. 11.00 w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej.

5. W kościele może uczestniczyć w liturgii 25 osób. Przypominamy o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

6. Nasza Parafia włączą się w inicjatywę Orszakowy Challenge Kolędowy. Zachęcamy wszystkich do święta Matki Bożej Gromnicznej, aby nagrali filmik z rodzinnego śpiewania jednej z wybranych kolęd lub pastorałek i nominowali 5 kolejnych rodzin do wyzwania. Nagranie umieszczamy na Facebooku z opisem hashtag #OTK2021.

7. Polecamy prasę katolicką: "Przewodnik Katolicki", "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci, "Niedziela", "Gość Niedzielny" z modlitwami do św. Józefa, „Miłujcie się”, dla ministrantów „Króluj nam Chryste”.

8. Do wieczności odeszli:

+ Kazimierz Zgrajewski,

+ Jan Szyld.