Ogłoszenia parafialne na IV Niedzielę zwykłą

niedziela 31.01.2021

1. Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane na prace prowadzone przy parafii i za wszelkie dobro. Zbiórka na Chorwację wyniosła 710 złotych i 10 groszy.

2. Członków kręgu biblijnego zapraszamy w poniedziałek na Mszę Św. wieczorną.

3. Rodziców klas trzecich, które w tym roku przystąpią do I Komunii Świętej zapraszamy wraz z dziećmi na nabożeństwo poświęcenia i przekazania świec ze Szkoły Akademickiej w poniedziałek o godz. 16.30 dziewczynki, o godz. 17.00 chłopcy. Prosimy zabrać świece od chrztu świętego.

4. We wtorek obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej i Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Msze Św. o godz. 7.00, 9.00. 16.00, 18.00. Podczas każdej Mszy Św. błogosławieństwo  gromnic. Po Mszach Św. zbiórkę do puszek na klasztory klauzurowe. Ministrantów zapraszamy szczególnie na Mszę Św. o godz. 18.00, po niej zbiórka w kościele. Transmisje Mszy Św. na żywo o godz. 9.00 i 18.00 na profilu YouTube u p. Organisty. We wtorek po wieczornej mszy serdecznie zapraszamy chętnych o pomoc w rozbiórce źłobka.

5. I czwartek miesiąca – o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową Towarzystwo Przyjaciół ASD.

6. Spotkania grup do bierzmowania w formie zdalnej: klasy siódme dziewczyny i chłopcy w czwartek o godz. 18.30; klasy ósmy dziewczyny i chłopcy w czwartek o godz. 19.00. Transmisja na profilu Facebook u p. Organisty.

7.  I piątek miesiąca - spowiedź św. od godz. 15.30 do 16.00 i 17.30 do 18.00. O godz. 16.00 dodatkowa Msza Św.

8. I sobota miesiąca. Nie będzie obchodu chorych. O godz. 17.15 nabożeństwo wynagradzające w duchu fatimskim - 15 minut rozważania, różaniec i Msza Św.

9. Transmisje Mszy Św. na żywo z naszego kościoła w niedzielę o godz. 9.00 i 13.00 na profilu Youtube u p. Organisty oraz o godz. 11.00 w Nowotomyskiej Telewizji Kablowej.

10. Przypominamy o: limicie osób, które  mogą uczestniczyć w liturgii w kościele; o przestrzeganiu zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o obowiązkowym zakrywaniu ust i nosa, dezynfekcji oraz zachowaniu bezpiecznego dystansu.

11.  Polecamy prasę katolicką:

- "Przewodnik Katolicki" z modlitewnikiem” 5 minut z Bogiem,

- "Mały Przewodnik Katolicki" dla dzieci a w nim o św. Walentym i walentynkach,

- "Niedziela",

- "Gość Niedzielny",

- „Króluj nam Chryste” dla ministrantów.

12.  Do wieczności odeszli:

+ Maria Karcz,

+ Janusz Potyrała,